m e i e   m e e s k o n d

MEIST - KVALITEETSED ELEKTRITÖÖD

Elektritööd ja elektripaigaldiste hooldust pakkuv ettevõte Tallinna Elekter OÜ alustas oma tegevust 2020. aastal. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset elektritööd ja elektripaigaldiste hooldusteenust nii eraisikutele kui ka ettevõttetele. Meie igapäeva töös on olulisel kohal nii väikesed elektritööd korteris ja eramus, näiteks valgustite paigaldus ja vanade elektrijuhtmete vahetus, kui ka suuremad elektritööd ehitusobjektidel.
Elektritöö teemadel osutame oma klientidele ka konsultatsiooni teenust, anname näiteks nõu milline peaks välja nägema korralik elektriprojekt.

KVALIFITSEERITUD ELEKTRIKUD

Elektritööd saab Eesti Vabariigis teostada ainult vastavat elektritööde tegemise õigust omav ettevõtte, kellel on elektrialaselt pädevad töötajad. Meie elektrikud on tänapäevase elektriharidusega ning on kursis nüüdisaegsete töövõtete ja on teadlikud millised elektrimaterjalid millisesse keskkonda sobivad. Meie elektritööde pädevust kinnitab Tallinna Elekter OÜ nimel Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandustegevuse registris registreeritud elektritööde alane majandustegevuseteade nr TEL003793. Tallinna Elekter OÜ on ka Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ning MTÜ ELEKTRIOHUTU EESTI asutajaliige.

p a k u m e   t ö ö d